5 lutego 2013

17.

Owsianka na mleku z jabłkiem i migdałami

~~*~~
Dodałam do owsianki nieco startego jabłka i mleko takie dziwne się stało ale wciąż było smaczne więc zjadłam. Chodź przyznam nie wyglądało to do końca apetycznie. Ale przecież nie wywalę ;p Wczoraj pojechałam do sklepu po nowe słuchawki, a przy okazji kupiłam sobie książkę na promocji. Kosztowała tylko 6zł, a normalnie to 30zł. Jak będzie beznadziejna wiele nie stracę. Ale póki co zapowiada się nieźle "Siedem promieni" - Jessici Bendinger... Jeszcze tylko 6dni ferii a ja praktycznie nic nie zrobiłam. Ani się nie zabawiłam, ani nie pouczyłam. Chyba jestem samotniczką. Wychodzenie na dwór z koleżankami mnie w pewnym sensie męczy. O wiele bardziej wolę sama w pokoju posiedzieć, poćwiczyć, obejrzeć jakieś ciekawe filmy czy nawet poczytać. Może to dlatego, że nie mam przyjaciółki? No dobra mam, ale nie czuję bym mogła powiedzieć jej wszystko i wogóle jakoś... ;/ Mam mnóstwo osób wokół siebie, ale jakoś wśród nich czuję się jeszcze samotniej niż bez nich. 
Jestem dziwna?

7 komentarzy:

 1. co do tej samotności, mam w durzej mierze bardzo podobnie jak Ty, więc nie jesteś sama w swojej dziwności :p
  indywidualizm nie jest niczym zlym :) wg mnie wręcz przeciwnie.
  owsianka z jabłkiem przepyszna, co tu dużo mówić :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeżeli ty jesteś dziwna to ja też. Też mam podobną sytuację choć staram się od tego roku być mniej "aspołeczna" bo kiedyś taka nie byłam lubiłam przebywać wśród ludzi i to mi się podobało, teraz jest z tym różnie.
  A jabłko dodałaś w trakcie gotowania czy pod koniec? :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też zdecydowanie jestem typem samotnika, towarzystwo innych ludzi mbie irytuje i męczy. A owsianka według mnie wygląda na bardzo smaczna :3

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja przez długi czas też nie miałam przyjaciółki. Nadal czuję się samotna, ale wiem, że z czasem nadejdzie ktoś, kto tę pustkę wypełni ;)

  Ze startym jabłkiem jeszcze nie eksperymentowałam

  OdpowiedzUsuń
 5. nie jesteś dziwna - każdy ma inny sposób na siebie. Jakby to było gdyby wszyscy byli tacy sami? :)

  OdpowiedzUsuń
 6. ja ciagle jestem samotna ;/
  owsianka na medal , prosta i smaczna ;d

  OdpowiedzUsuń
 7. hm, mnie kiedy zwykle dodaję do owsianki jabłko nic się z mlekiem nie dzieje. ale najważniejsze, że smakowało. :)

  OdpowiedzUsuń